• Обновено
Текстил за домашен терен турски памук Среќа пенлива риба од виножито пешкир за плажа на плажа

Текстил за домашен терен турски памук Среќа пенлива риба од виножито пешкир за плажа на плажа

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Донесете прскање на боја, мекост и покачен квалитет на плажа, базен или бања и создадете свој рај со среќната пешкир за плажа со риба од виножито. Оваа еколошка и издржлива крпа е апсолутен фаворит и за мажи, жени и за деца. Добро е за секојдневна употреба или патување и прави прекрасен подарок за да се даде или прима за секоја пригода. Модел : Широки и тенки ленти со везени пенливи риби од виножито. Достапно во низа прекрасни бои. Рачно ткаени на антички разбои во Турција. Безбедно рачно врзани рабни краеви. Лесно се вклопува во торба за плажа или куфер. Измијте во ладна вода, машина суво на тивок оган или суво на линијата. Мерења : 69 "l x 38 '' W. Материјал : 100% турски памук. Украсен во САД. Направено во Турција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Главни крпи на плажа, 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Главни крпи на плажа, 2-пакет

Главниот комплет за печатење на плажа за печатење на ленти е паметен додаток за употреба на базен или пл

DEN 0.67