• Обновено
Мармонт Хил Вода бранови Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Вода бранови Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста од Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Мармонт Хил „Вода на водата“, како печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата