• Обновено
4,75 Сино чиста стаклена божиќна топка украс

4,75 Сино чиста стаклена божиќна топка украс

Buyers rating:
DEN 239.84

Тековен

Дајте му на вашиот декор за одмор забавен изглед со овој детален стаклен украс. This features a clear blue color with a unique design in the glass. This timeless ornament will add a little sparkle to your tree your mantle your windows or anywhere you wish to add a little bit of flair. Product Features : Blue clear glass ornament. Features a unique design. Доаѓа подготвен да виси на сребрен кабел. Само за затворено употреба. Dimensions : 4.75" high by 4" diameter. Material(s) : glass Blue glass ornament. Features a unique design. Препорачано само за употреба во затворен простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Време на одмор злато 72 ФЕЕТ БЕДАР
  • Обновено
Оценката:

Време на одмор злато 72 ФЕЕТ БЕДАР

Време на одмор 72 ФЕЕТ 8мм Сјајна златна мониста венец совршена за вештачки, како и свежо исечени дрвја...

DEN 3.00