• Обновено
Засекогаш невестата Карат Т.В. Дијамант композит 10kt бело злато невестински сет

Засекогаш невестата Карат Т.В. Дијамант композит 10kt бело злато невестински сет

Buyers rating:
DEN 11999.84

Тековен

Овој фасцинантен сет на свадбени венчавки од сребро е сигурен дека ќе биде негуван засекогаш. Дизајнирано од стерлинг сребро од родиум, овој свадбен сет прстен со илузија постави дијаманти во горниот дел со дополнителна искра ќе ја потсети на таа е светлината на вашиот живот. Зрачен со 1/3 CTTW. на дијаманти и брилијантен ламнат сјај, изработен во сребро, прстенот за ангажман има централен кластер на дијаманти - уметнички поставен за подобрување на големината и искрата. На вашиот посебен ден, тенок свадбен бенд наречен со ситни дијаманти го комплетира овој прекрасен ансамбл. Најдобриот подарок за годишнината или ставка за подароци за вineубените или само да кажам "Те сакам. " Ние користиме 100% природни, не-третирани и дијаманти без конфликти. Задоволството е загарантирано. Bridal Set ќе биде достапен во 5 до 9 големини. Ариста нуди 30 -дневна политика за враќање на сите свои производи. Сите наши производи за брендови се спакувани во нашата кутија за накит за потписи. Секое парче е придружено со бесплатен сертификат за автентичност. Засекогаш невеста 1/3 Карат Т.В. Diamond Composite 10kt Бело злато невестински сет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

CTTW 14K Бело злато IGL овластен
  • Обновено
Оценката:

CTTW 14K Бело злато IGL овластен

Овој 11 / 4 Карат Т.В Сертифициран сет за невестински дијаманти доаѓа со ангажман прстен и дијамантски сва

DEN 1759.84