• Обновено
Графичка маица за мажи и голема машка машка камера

Графичка маица за мажи и голема машка машка камера

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Одете старо училиште во оваа шарена и удобна графичка полароидна графичка мета. 100% дизајн на памук се позајмува на опуштено носење викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6? 1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? Моделот носи екипаж со големина М. Предна полароидна графичка; кратки ракави. © Полароид, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Машки кратки ракави за мажи
  • Обновено
Оценката:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја...

DEN 1.33