• Обновено
Графичка Америка смешно добро, каква и да е женска графичка маица

Графичка Америка смешно добро, каква и да е женска графичка маица

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Покажете ја вашата вистинска личност со ова во ред, што и да е женска графичка мета. Одличен дизајн на маица за лето, работа, празници, одмор, забави, работа надвор, трчање работи или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата мачна страна или дајте му како совршен подарок за роденден, Божиќ или Денот на мајката. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за лето, работа, празници, одмор, забави, работа надвор, трчање работи или секојдневно носење . Нашата мачна инспирирана облека покажува хумористичен, но сепак свеж стил на трендовски обична облека . Изберете ја омилената маица Боја и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат . прислушувани врат и раменици . странично и заострено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи димензии на облека за жени . големини мали-3 XL (достапност може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Плетена маица за женски лав Кинг
  • Обновено
Оценката:

Плетена маица за женски лав Кинг

Hakuna Matata! Класичниот филм на Дизни, The Lion King, го добива третманот со графички маици со шарени отпечатоци на

DEN 271.84
Нема граници на помлад
  • Обновено
Оценката:

Нема граници на помлад

Понекогаш на сите ни треба малку основно Чувајте го ладното дело на Фондацијата близу со оваа маица од б

DEN 351.84