• Обновено
Offray Yellow 3 4 1 4 цветни печатени ткаенини лакови, секој

Offray Yellow 3 4 1 4 цветни печатени ткаенини лакови, секој

Buyers rating:
DEN 408.48

Тековен

Offray Yellow 4 3/4 "x 8 1/4 " Цветна печатена ткаенина 2 јамка лак со долги опашки се пред-врзани и може да се додаде на лента за глава, вратоврска за коса, клип или брош. Овие можат да бидат зашиени или залепени на површината на избор. Од пред -лакови до деликатни цветни акценти до пенливи скапоцени камења, додатоците за офрај се совршени за додавање на елегантен допир на акценти на венчавки и матурски, цвеќиња или фаворити, украси и многу повеќе. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на додатоци за offray. Findе најдете бесконечни намени за додатоци. Лакови се врзани. Направено од 100% полиестер. Секој лак може да се зашие или залепи. Лаковите се одлични за проекти за шиење и изработка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Додатоци за надвор
  • Обновено
Оценката:

Додатоци за надвор

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите

DEN 127.84
Црвена лента со скица срце, 5 8 9 '
  • Обновено
Оценката:

Црвена лента со скица срце, 5 8 9 '

Земете ја вашата игра за завиткување на подароци со овој прекрасен начин да ја прославите лентата за Де�

DEN 0.33