• Обновено
Правда девојки j -sport го прислушуваше ромпер, големини xs -xl плус

Правда девојки j -sport го прислушуваше ромпер, големини xs -xl плус

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Вашата модарија ќе ја сака Justice Girls J-Sport Traked Romper! Овој симпатичен ромпер има потпис за правда спорт, кој се прислушува на половината на нозете и влечењето- правејќи го ова совршен додаток на летната гардероба на вашата спортска мода! Спарете го со нејзините омилени додатоци за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Мека ткаенина. Функционална лента за половината. Машина за перење. Увезени. Девојки Ј-Спорт го прислушуваше ромпер од правдата. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата