• Обновено
Сет за завеси за прозорецот Реа

Сет за завеси за прозорецот Реа

Buyers rating:
DEN 543.84

Тековен

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие цветни завеси на Х -зраци. Нивните карактеристики вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Прекрасно направени, тие ќе ги обликуваат вашите прозорци додека чуваат несакана светлина, правејќи го вашиот простор за живеење уште пожесток. Закачете ги во вашиот дом денес и направете ги во фокусна точка на секоја просторија што ќе ја изберете. Вклучува 2 панели за завеси. Ажурирајте ги вашите прозорци со овој елегантен X -Ray цветни дизајнерски завеси. Овие завеси за дизајнерска соба ќе додадат уникатен луксузен поглед на вашиот дом. Технологијата на џакард обоен со предиво ќе ги гарантира вашите завеси за сите панели се во иста сенка за боите. Елегантен подарок во вашиот квалитетен живот . Нишка исечена и без брчки, сите комплети за да ги поставите веднаш. Соодветно совршено за лизгачка врата, врата од внатрешен двор и кој било голем прозорец. Овие широки завеси можат да бидат обесени одделно, или да се комбинираат со чистата завеса на Necetown . Машината што се пее во ладна вода, користете само белило на не-хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско и топло железо по потреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Громатски пар
  • Обновено
Оценката:

Громатски пар

Овие завеси за затемнување се испреплетени со напредна технологија за тројно ткаење Сивата боја може д�

DEN 3.00
Сет за завеси за цвеќиња во Санза
  • Обновено
Оценката:

Сет за завеси за цвеќиња во Санза

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие завеси за цветни прозорец Санса

DEN 367.68