• Обновено
Соба за самракот затемнувајќи ја заштедата на енергија кујна завеса ниво или валент таупе

Соба за самракот затемнувајќи ја заштедата на енергија кујна завеса ниво или валент таупе

Buyers rating:
DEN 527.84

Тековен

Самрак соба затемнување на заштеда на енергија кујна завеса Ниво пар или валент Таупе, завесите во кујната на самракот имаат врежана геометриска шема на тешка тежина, енергетски ефикасен, материјал за затемнување на просторијата. Ниво и вредности се продаваат одделно, така измешајте и совпаѓајте за да го завршите вашиот сет денес! Изберете од : 12 "прилагодена валанс, 24" ниво на завеса, или 36 "ниво на завеси. Боја : Таупе. Нега на ткаенина : Машинска миење ладна вода, нежен циклус, без белило, суво на линија. Димензии : 24 "Ниво : 2x - 24" H x 26 "W секој - 52" Вкупно ширина. 36 "Ниво : 2x - 36" H x 26 "W секој - 52" Вкупно ширина. Направена валенција : 1x - 13,5 "H x 52" W.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Чиста парови на панел за завеси
  • Обновено
Оценката:

Чиста парови на панел за завеси

Веднаш ажурирајте го вашиот украс за дома со текстурирани чисти панели за завеси Чиста парови на панело

DEN 1.33
Парови да одат пар панел за заја
  • Обновено
Оценката:

Парови да одат пар панел за заја

Купувањето завеси за прозорци само се полесно Ажурирајте го секој простор за живеење со декоративни па�

DEN 720.00