• Обновено
Персонализирани обетки на името на скриптата

Персонализирани обетки на името на скриптата

Buyers rating:
DEN 110.40

Тековен

Класичен стил на убавина достоен за кралско семејство! Изведете ја принцезата во вас со нашите многу популарни обетки за името на скриптата. Ова шармантно парче има чиста, елегантна скрипта украсена од прекрасен дизајн што може да се персонализира за вистински уникатен стил. За многумина, овој дизајн служи како нивни прво или омилено обетки за име, бидејќи тоа е најавтентична реплика на обетките на иконите со имиња, сите ги запознавме и сакаме. Овој популарен стил стана задолжителен за секој lубител на накит и нема да сакате да го оставите надвор од вашата колекција. Персонализирани. ПОЗЛАТЕНО. Персонализирајте со 3 до 12 карактери. Областа за персонализација е приближно 2 инчи H за 1 1/2 инчен В. Првата буква секогаш ќе биде капитал, следните букви ќе бидат мали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата