• Обновено
Време и време, кратко време на женските издигнати пом

Време и време, кратко време на женските издигнати пом

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Денимските шорцеви на времето и Тру се лесен избор за секојдневно носење! Меките, истегнете тексас ги обликуваат овие тексас шорцеви со високо половината и исцрпена полите за дополнителен раб. Јамки за појас и пет џебни стил на овие класични шорцеви од Jeanан. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Inseam High Rise. Затворање : Поштенски преден со затворање на копчињата. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : тексас на истегнување; странични парчиња; исцрпено полите. Затегнати високи тексасни шорцеви за жени од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Време и вина плете Бермудас
  • Обновено
Оценката:

Време и вина плете Бермудас

Сè е за стил и удобност Пријателните шорцеви на Бермуда на времето и Тру се супер меки, така што тие се чу

DEN 287.84
Кратка алатка за женски Midrise 7
  • Обновено
Оценката:

Кратка алатка за женски Midrise 7

Leенски Mid's Midrise 7 "Алатка кратка / b> le's 7” алатка Кратка ја прави целата работа за вас, вклучително и ткаени

DEN 526.40
Shortенски ремен Бермуда кратко
  • Обновено
Оценката:

Shortенски ремен Бермуда кратко

Возачите од страна на Ли женски резба Бермуда кратки ќе бидат одличен додаток на вашата пријатна времен

DEN 284.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Овие потписи од Levi Strauss & Co ™ hapенските шорцеви во Бермуда се во тренд верзија на класиката на топло време

DEN 2.33
Le Heritage hige Rise A-line A-line
  • Обновено
Оценката:

Le Heritage hige Rise A-line A-line

Lee Heritage Високиот пораст на жените со висок пораст / б> Овие шорцеви инспирирани од гроздобер од колекција

DEN 3.33
Модерни слаби шорцеви на жени
  • Обновено
Оценката:

Модерни слаби шорцеви на жени

Потписот од Леви Строс и Ко Современите шорцеви се направени од премиум супер истегнување, едноставно и

DEN 479.84