• Обновено
Време и трајни чизми за фустани од квадратни пети

Време и трајни чизми за фустани од квадратни пети

Buyers rating:
DEN 799.84

Тековен

Украдете го шоуто со време и чизми на квадратни пети на Тру. Овој фустан чизми има трендовски блок -потпетица и изглед на кожен изглед. Спарете ги со сè, од слаби фармерки до здолништа за непобедливо изглед на колкот. Удобната меморија од пена од пена ги третира нозете до целодневна удобност. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Плоштад пети на висина на пета. Плоштад пети за жени за време на жените и време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Бринли Ко.
  • Обновено
Оценката:

Бринли Ко.

Совршени чизми што одат со сè, Wannita од Brinley Co Овој стил има меки вегански кожни кожени горе кои се издигну�

DEN 819.04
Чизми за глуждот Бела Вита Филис
  • Обновено
Оценката:

Чизми за глуждот Бела Вита Филис

Облеките за фустани се експертиза на Бела Вита и Филис не е исклучок Петицата е доволно висока за да нос�

DEN 2.33