• Обновено
Мармонт Хил Куче во розово Сликарство печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Куче во розово Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Ова печатење „куче во розово“ на „Пинк“ на завиткано платно е печатење на ликовно платно од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил „Куче во розова“ сликарство на печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата