• Обновено
Modrn Naturals метал врамен тркалезно декоративно wallидно огледало со полица од дрво

Modrn Naturals метал врамен тркалезно декоративно wallидно огледало со полица од дрво

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Пред да ја тргнете вратата, оставете го металот Modrn Naturals да го врати тркалезно декоративно wallидно огледало со полица од дрво, да го земе вашиот последен изглед на ново ниво. Додека гледате во тркалезно стакло, ова рустикално-шик wallидно огледало ќе ве верувате дека сте најтешки. Закачете ја вклучената полица од иверица директно под огледалото за корисно место за да го задржите вашиот сад со клучеви, поводник на кучето или украсни предмети. Ова тркалезно огледало е конструирано во рустикален стил со рамка од железо и иверица. Огледалото и полицата се завршени во сива сива боја за уште поприроден изглед. Стакленото огледало седи во рамката со метален рамен 2,08 инчи. За лесно склопување на вашиот wallид, вклучен е висечки хардвер. Именувајте во смирувачки текстури и чисти обрасци, сите во лесна и неутрална палета на бои. Инспирацијата од дизајнот на Шакер обезбедува алатка и удобност додека навестувањата на глобалниот стил додаваат топлина и длабочина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата