• Обновено
Bonobos Fielder Mean and Big Men Short 9

Bonobos Fielder Mean and Big Men Short 9

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Fielder носи класика со брзина со оваа светлина и флексибилна патека кратка. Дизајнирано со модерно, удобно вклопување совршено за секојдневно носење. Ткаенина : 100% полиестер. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. ИНСЕАМ : 9 ". Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Внатрешен цртеж. Странични џебови на патент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата