• Обновено
Ournournee Колекција женски Idda tru удобна пена отворена пети со високи блок потпетици

Ournournee Колекција женски Idda tru удобна пена отворена пети со високи блок потпетици

Buyers rating:
DEN 480.00

Тековен

IDDA Pump Pump Pumper е зачудувачки вечерен стил. Оваа треперлива пумпа има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје и стил на лента за пети. Акцентите на веганските кожа и ринстон воздигнуваат класична блок -потпетица. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Crocs Unise Classic All Terrain Marbled Slide Sandal
  • Обновено
Оценката:

Crocs Unise Classic All Terrain Marbled Slide Sandal

Класичниот мермерсандал од сите терени е подготвен за патување, истражување и авантура, дури и во најте�

DEN 2.33
Crocs Unise Baya Slide Sandal
  • Обновено
Оценката:

Crocs Unise Baya Slide Sandal

О Баја! Лизгајте се во најдобрите од основите на Crocs со целосно обликуван материјал Croslite ™, максимално л�

DEN 1.67
Chaps женски сандали од Пејтон Тонг
  • Обновено
Оценката:

Chaps женски сандали од Пејтон Тонг

Пејтон Тонг Сандали од Chaps комбинираат силуета на Тлента со еластична горна што удобно ја контурира ста�

DEN 559.84