• Обновено
Тајните богатства го бришат чипката чипка печатена пакет за дишење за дишење

Тајните богатства го бришат чипката чипка печатена пакет за дишење за дишење

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Дизајнирани со стил и удобност во умот, овие тајни богатства Супер меки танги се совршени за секојдневно носење. Направени од мека, ткаенина што може да дише овие брифинзи ви овозможуваат минимална покриеност на грбот и лента за истегнување на половината што не копа. Со мазно удобно вклопување што се движи со вашето тело и дизајн на чипка, овие гаќички се совршен додаток на вашиот Интимира колекција! Мазно удобно вклопување што се движи со вашето тело. Ткаенина за дишење. Секоја ден удобност. Истегнете ја лентата од чипка што не копа или лизга. Мекиот облик на отворите на нозете ги одржува гаќичките. 94,00% рајон, 6,00% спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Нема граници микро танга
  • Обновено
Оценката:

Нема граници микро танга

Без граници женски микрофибер 5 пакуваат гаќички Slinky и меко, овие микро танги од без граници имаат широк

DEN 254.08
Ребрата на Нобо П jr.
  • Обновено
Оценката:

Ребрата на Нобо П jr.

Овие ребра од ребрата од без граници се мора да ги имате во вашата фиока за интими Со вклучени пет пара д�

DEN 254.08