• Обновено
Софија фармерки женско момче Баги дечко со средно растојание потресени фармерки

Софија фармерки женско момче Баги дечко со средно растојание потресени фармерки

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Вратете се, опуштете се и уживајте во тексас онака како што треба. Фармерки со момче од Баги од Софија Вергара ја чуваат вашата вибрација лежерна и вашиот изглед тотално случајно. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : nos llegan vibras inspiradas en los años 90 con los jeans holgados de corte masperino de sofia фармерки де Софија Вергара. Бр. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина 4/la modelo que se presenta viste una talla 4. приближно. In Seam : 27 "/largo de Enterepierna aproximado : 27". Среден пораст; дечко одговара; должина на земјоделски култури; Заштитени медиуми за полите/цинтура; Косте маскулино; Корте Корто; Рудо Адеадо. Затворање на копчињата со ZIP Fly/Bragueta de Botón Con Cremallera. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Потресени детали/детали десгастадо. Зошто ќе го сакате : Удобното момче ФИТ додава на тој стил на кој се случи. 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на женски потресено момче од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Jordордаче женско тенок дечко Jeanан
  • Обновено
Оценката:

Jordордаче женско тенок дечко Jeanан

Вие ја сакате вибрацијата на момчето Jeanан, но ви треба нешто малку помалку слабо Внесете, тенок дечко Со

DEN 352.00
Lee Riders Women's Midrise Skinny Jean
  • Обновено
Оценката:

Lee Riders Women's Midrise Skinny Jean

Подгответе се да се за inубите во еден пар на женските слаби Jeanан Одликувајќи се со врвен тенок тексас, ов

DEN 2.33