• Обновено
Замена на калем за палење Reph компатибилен со 1999-2001 година, Hyundai Sonata 2001- Kia Optima 6Cyl 2.5L 2.7L продаден поединечно

Замена на калем за палење Reph компатибилен со 1999-2001 година, Hyundai Sonata 2001- Kia Optima 6Cyl 2.5L

Buyers rating:
DEN 735.84

Тековен

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Дизајн : Пакет со калем Конфигурација : 4-постепено машко терминал; 1 Femaleенски Connector Inter Change Дел Број : 0230091, UF284, 9201089 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничена миризба калемна од каде ве води патот, нашите калеми за палење се изборот на Pro за системи за палење. Нашите калеми за палење се тестирани со квалитет на стандардите за ОЕС за да обезбедат соодветно палење, секој пат. Висок напон до вашите свеќички за непрекинато, на крај, сигурна операција на возилото. Изработено до компонентите на последната вредност и материјалите за обвивка спречуваат протекување на висок напон и се спротивставуваат на екстремните температури. Секоја единица е обложена за да се заштити од влага и корозија. Пулсот на индустријата за подобрување на производството на енергија, електромагнетизам и сродни ефикасности за трајни перформанси. -2005 Optima EX2001-2005 Optima LX2001-2003 Optima SE2006 Optima (подмодел : EX, LX) Број на размена на размени : 0230091, UF284, 9201089.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Комплет за контакт со палење 4P
  • Обновено
Оценката:

Комплет за контакт со палење 4P

Контакт за контакт со палење WVE изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчи�

DEN 0.67
5C калем за палење
  • Обновено
Оценката:

5C калем за палење

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 1439.04
4P пикап за палење на дистрибутер
  • Обновено
Оценката:

4P пикап за палење на дистрибутер

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 1139.04
5C калем за палење
  • Обновено
Оценката:

5C калем за палење

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 1439.04