• Обновено
Sport Squad 2-во затворен простор на отворено грав торбичка и игра со фрлање скалила

Sport Squad 2-во затворен простор на отворено грав торбичка и игра со фрлање скалила

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Играта „Корнхол и скалила“ на Sport Squad обезбедува забава на две класични игри со опашка во еден систем што можете да ги играте насекаде! Играта доаѓа со два одделни дрвени голови совршени за играње со повеќе екипи. Играјте со страната на скалилата и уживајте во фрлањето на 6 -те вклучени Болас за да се завиткаат околу највисоките ранги за постигнување, со цел да ја освојат играта! Кога е време да ги вклучите работите, едноставно превртете ја играта за да ја играте Корнхол! Играта вклучува 4 црвени и 4 сини гравчиња за повеќе тимска забава со тимот. Уживајте во корнежот и скалилата со овој преносен сет на двојни игри. Едноставна конверзија од една игра во следната .. само превртете го системот. Тешка, висококвалитетна дрво направена за да издржи на надворешна и затворена употреба. Лесно се собира за игри на плажа, парк, двор или го носат во големата игра. Вклучува : 2 голови, 6 бола, 8 гравчиња и удобен случај за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Опашката фрли NFL Seahawks
  • Обновено
Оценката:

Опашката фрли NFL Seahawks

Работевте напорно цела недела и со нетрпение ја очекував следната игра на Биг Сиетл Seahawks! Осигурете се д

DEN 399.84
Гасоводот Оди на грав.
  • Обновено
Оценката:

Гасоводот Оди на грав.

Играчите преземаат вртења што фрлаат гравчиња на целната табла на нивниот противник со фрлањето на гас�

DEN 2.00
Игра на штит, колеџ
  • Обновено
Оценката:

Игра на штит, колеџ

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата...

DEN 0.67
Игра на штит, колеџ
  • Обновено
Оценката:

Игра на штит, колеџ

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата Покажет�

DEN 2.67
Шилд игра колеџ
  • Обновено
Оценката:

Шилд игра колеџ

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата Покажет�

DEN 2222.24
Игра на штит, колеџ
  • Обновено
Оценката:

Игра на штит, колеџ

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата...

DEN 3.33