• Обновено
écor терапија Графтон полица, бела

écor терапија Графтон полица, бела

Buyers rating:
DEN 334.56

Тековен

Зошто да се смирите помалку кога можете да имате повеќе во вашиот декор со додавање на книжарницата за две полица на Графтон на вашите простори за живеење? Современите стилизирани гео -страни ќе ја осветлат креативноста во вашиот простор и ќе ви овозможат да ги мешате и да одговарате на сите видови на модерни и преодни стилови исто. Разновидноста на боите ви овозможуваат можност да бидете разноврсни, а двете полици ви даваат многу простор за прикажување на семејни фотографии, книги, украсни корпи и растенија. Поставете прекрасна ламба за маса на врвот за да го осветли целиот свој декор ансамбл, така што ќе го привлече вниманието што го заслужува. Конструиран од MDF и мерки 32.25 "H x 42 " W x 14 "d. Конструиран од MDF. Повеќекратни опции за финиш. Апартман за живеење. Мерки : 32,25 "H x 42" W x 14 "г.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Книга на Nexera Essentials
  • Обновено
Оценката:

Книга на Nexera Essentials

Едноставен, традиционален дизајн со ваш избор на финиш, ламинат и инженерска конструкција на дрво, 4 опц�

DEN 1.33
Орион со 4 полица, црна
  • Обновено
Оценката:

Орион со 4 полица, црна

(Сет од 6) Персонализирајте ги внатрешноста на вашите домови со оваа книжарница со четири полици Орион...

DEN 2.67
Шеридан полица за книги
  • Обновено
Оценката:

Шеридан полица за книги

Стилски и класичен, најистакнатиот библиотека со 4 полици Шеридан навистина може да го засили вашиот до�

DEN 1279.84
Вестон Дома Барнс полицаец, цреша
  • Обновено
Оценката:

Вестон Дома Барнс полицаец, цреша

Оваа уникатно дизајнирана геометриска книжарница од 72инчен финиш од цреша има асиметричен дизајн кој и

DEN 1439.84