• Обновено
Едноставна модерна 12oz Voyager Travel Tumbler W Clear Flip Cappate & Cap - Cafe Chips Детска вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки челик хидро -прими

Едноставна модерна 12oz Voyager Travel Tumbler W Clear Flip Cappate & Cap - Cafe Chips Детска вакуум изолирана

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Едноставната модерна кригла за патувања во Војаџер доаѓа со чист пластичен капак за флип и две сламки. Tumbler е двојно иден, вакуум изолиран 18/10 не'рѓосувачки челик, одржувајќи го вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чувајте ги пијалоците вкусни : Трајниот Tumbler од не'рѓосувачки челик Војаџер ги задржува вашите омилени пијалоци топло или ладно со часови и нема да се пот, благодарение на двојниот wallид, изолацијата со вакуум запечатена и внатрешниот wallид обложена со бакар. Вклучени се 1 капак и 2 сламки : Нашиот пресврт, протек-доказ за чистење на капакот на флип, кој е совршен за пијалоци од која било температура, е вклучен со вашата набавка. Одговара на повеќето држачи за чаши : Уникатната форма на Војаџер гарантира дека се вклопува во држачите на Купот на повеќето автомобили. Плус е пријатно да носите во рака! . Направете ваш избор : Војаџер е достапен во опции 12oz, 16oz, 20oz и 24oz и во најразлични живописни бои. Патент во очекување . Зошто едноставна модерна : Нашите принципи на дарежливост и извонредност нè наведуваат да продаваме квалитетни производи, партнер со други и да донираме над 10% од профитот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Тресете и одете 18oz Tumbler
  • Обновено
Оценката:

Тресете и одете 18oz Tumbler

Contigo LGB100 B01 Shake & Go 18oz Tumbler (Океан) Направете го и однесете го да оди! Совршено за популарни подобрувачи на в�

DEN 1215.84