• Обновено
Време и време, плетениот миди фустан со плетенка

Време и време, плетениот миди фустан со плетенка

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Ласкањето ќе ве однесе насекаде. Time и Tru's Tiered Midi Fuest нуди опуштено, лесно вклопување со V-врат и нивоа дизајн. Совет за стил : Овој забавен MIDI фустан е совршен со вашата омилена тексас јакна и патики за обичен изглед или зачинете го со ѓердан од изјава и пар потпетици за забавно девојки. Само на. Материјал : 71% полиестер/29% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : лабава; опуштено. Должина : MIDI; 44.5 ”. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат и нивоа на дизајн со меко тресење. Плетено издвоен миди фустан за жени од време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Chaps женски фустан од бебиња
  • Обновено
Оценката:

Chaps женски фустан од бебиња

Течен, женски и совршен за есен Овој фустан со мешани печатени кукли за бебиња за бебиња има сè што ви тр�

DEN 3.33