• Обновено
Докерс Машки тенок фит паметен Fle Fultimate Chino Pants

Докерс Машки тенок фит паметен Fle Fultimate Chino Pants

Buyers rating:
DEN 399.84

Тековен

Класичното чинос Добијте го крајното ажурирање од Докерс. Гардероба е суштинска, тенок Smart Flex 360 Flex Ultimate Chino панталони на мажите се разноврсен пар од секојдневните прилики до излегувањето во викендот. Спарете ги овие машки чинови со цврста маичка, кошула со копчиња или убав поло за целосен, полиран изглед. Тенок дизајн дизајн во комбинација со флексибилна лента за половината помага да ве одржувате удобно во текот на денот. Материјал : 95% памук/5% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : тенок вклопување. Пораст : Среден пораст; седи малку под половината. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 фронт, 2 грб, 1 страничен поштенски џеб има најважни работи. Карактеристики : 4-насочен дизајн на истегнување; Флексибилна половината за дополнителна удобност. Машки тенок вклопување паметни 360 флексибилни панталони од Кино од Докерс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Машките панталони за алатка за алатка се разноврсен пар за целогодишно носење...

DEN 383.68
Печатени џогери на Елвуд мажи
  • Обновено
Оценката:

Печатени џогери на Елвуд мажи

Печатениот џогер од Елвуд е изработен од удобно истегнување со целосна еластична лента за половината и

DEN 1.33
Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulity Pant
  • Обновено
Оценката:

Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulity Pant

Wrangler Men's Outdoor Aultimity Pantthis разноврсна пантолона ќе ве подготви за сè што чека на одлично на отворено и доаѓа

DEN 463.68