• Обновено
Графичка маица на Spongebob SquarePants Juniors со бесплатна маска

Графичка маица на Spongebob SquarePants Juniors со бесплатна маска

Buyers rating:
DEN 460.64

Тековен

Чувајте го вашиот стил разигран и заштитено со овој забавен графички мета со Spongebob Square Pants! Комплетирајте со координативна маска, оваа маица е сигурна дека ќе направи никаква облека поп кога е поврзана со вашите омилени фармерки или шорцеви. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. Тркалезен врат. Графички принт од предната страна. Вклучува бесплатна маска. © Никелодеон. Сите права се задржани . 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со Spongebob Square Pants со бесплатна маска за јуниори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Betty Boop Graphic Tee со повеќебојни лого
  • Обновено
Оценката:

Betty Boop Graphic Tee со повеќебојни лого

Бети Буп е класичен лик кој секогаш ќе биде позната фигура во поп културата и сега можете да ја носите во

DEN 2.33
Жени 4. мл. SoftStyle Junior Fit маица пакет
  • Обновено
Оценката:

Жени 4. мл. SoftStyle Junior Fit маица пакет

100% памук за префрук; Двоенигла зашиени ракави и долни полите; прислушен врат и раменици; Античка цреша ц�

DEN 255.84
Маица на руграт јуниори, 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Маица на руграт јуниори, 2-пакет

Никогаш не можете да имате премногу маички! Додадете го овој забавен пакет за маици Rugrats во вашата колек�

DEN 224.00