• Обновено
Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува во 2009 година- Chevrolet Колорадо

Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува во 2009 година- Chevrolet Колорадо

Buyers rating:
DEN 1095.20

Тековен

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано челично тркало OEM, 16 x 6, 10 слот , 6 лаг, 5,5 шема на завртки, офсет од 23мм, сребро. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Colorado 2009-2012. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 6 Преиспитано ОЕМ челично тркало, сребро, се вклопува во 2009-2012 Шевролет Колорадо 16 x 6, 10 слот, 6 лаг, 5,5 шема на завртки, офсет од 23 мм, сребро, изработено од челик. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата