• Обновено
Трпезариска маса за тампон за тампон

Трпезариска маса за тампон за тампон

Buyers rating:
DEN 14399.84

Тековен

Практична трпезариска маса во прекрасна боја на кафе што не згаснува. Трпезариската маса, која има лист за продолжување, е 160 и 208 сантиметри, соодветно, со или без листот за продолжување. Табелата има метална екстракција и има удобен простор за складирање на листот за продолжување во табелата. Таблетот е изработен од меламин, што е силна и отпорна на гребење. ТИВИЛУМ табела за трпезариска табела Оваа трпезариска табела ќе се зголеми на бараните вредности и ќе обезбеди решенија за мноштво потреби за дома/канцеларија. Убавата завршница на кафе го збогатува изгледот. Одличен избор за вашиот дом. Оваа трпезариска маса отпорна на гребење нуди удобност и издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата