• Обновено
Wynette by Valmont Crossover Crossover Crossover Crossover

Wynette by Valmont Crossover Crossover Crossover Crossover

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Везените чаши од чипка и лесно поставените панели за поддршка создаваат форма во оваа Wynette од градниот градник на Valmont Lace. Деликатниот чист стил и широките прилагодливи ленти го нудат најдоброто од двата дела со убав стил и удобност. Материјал : 90% памук/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : светло подлога на дното. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : Затворање на задната кука и окото. Ремени : Централно влечење, целосно прилагодливи еластични ленти се прилагодуваат предниот со пластичен хардвер. Карактеристики : Мулти-деловите чаши имаат хоризонтално засолниште за поддршка и даваат малку конусен, ретро изглед; Зашиена еластична под-лента за дополнителна поддршка; Вкрстениот, широк, зашиен еластичен горниот раб помага во поддршката и подигнувањето. Wynette by Valmont Lace Crossover Cra за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Maidenform Comfort Comfort Comfrush Bralette, стил SN1255
  • Обновено
Оценката:

Maidenform Comfort Comfort Comfrush Bralette, стил SN1255

Womenенската удобност на Maidenform Comfruss Bralette Bralette, Style SN1255 обезбедува безжична удобност Конечно, поддршката шт

DEN 271.04
Свежа колекција јуни
  • Обновено
Оценката:

Свежа колекција јуни

Потребен е градник што можете редовно да го носите или како тркачки бек? Плодот на разбојот свежа колекц

DEN 271.04