• Обновено
Домашни основи 4-нивоа пластични корпи за стоење, бели

Домашни основи 4-нивоа пластични корпи за стоење, бели

Buyers rating:
DEN 287.84

Тековен

За удобно складирање во оставата, чајната кујна или бања, користете ги овие домашни основи 4-нивоа пластични корпи за стоење, за да се потпрете. Со четири нивоа, ставете конзервирана храна и закуски или дополнителни производи за бања. Има бесплатен постојан дизајн, со цврсти нозе за поддршка. Едноставноста на парчето го прави лесно да се меша со друг декор на домаќинството, тој е изработен од пластика, а има едноставни упатства за пакувањето за инсталација. Не се вклучени реквизити и додатоци. Домашни основи 4-нивоа пластични корпи за стоење, бело создава повеќе место за складирање за повеќе простории во вашиот дом, без разлика дали станува збор за кујна, перална или бања. Содржи четири корпи за вашите потреби за складирање. Идеално за чување уметност и занаети, најважни работи за домаќинства, канцелариски материјали и играчки. Стабилен за лесно компактно складирање. Направено од издржлив пластичен материјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Hometrendds Water Hyacintth Basket
  • Обновено
Оценката:

Hometrendds Water Hyacintth Basket

Оваа прекрасна корпа за хиацинт во вода Hometrends е одлична за ефикасно складирање на предмети Вие ќе может�

DEN 429.60
Розова метална корпа - КТ
  • Обновено
Оценката:

Розова метална корпа - КТ

Кошурата за метални фаворити е одличен додаток на секоја забава Би било одлично на секоја табела да ги о

DEN 3.00
Сет на жични ленти злато злато
  • Обновено
Оценката:

Сет на жични ленти злато злато

Овој сет на заоблени корпи за жица е прекрасно решение за складирање Пополнете ги со списанија, крпи, ка�

DEN 482.72