• Обновено
Richfield Studios 2 Бесплатни ролетни од дрво, бели

Richfield Studios 2 Бесплатни ролетни од дрво, бели

Buyers rating:
DEN 847.84

Тековен

2-инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед на вашите прозорци. Дизајнот без кабел ги елиминира жиците и обезбедува побезбедна околина за домови со деца и миленичиња. Лесно прилагодете ги слепите на која било позиција со едноставно кревање и спуштање на долната железница. Сликите се отпорни на топлина и влага, што ги прави совршени за секоја просторија. Просторијата затемнувања на просторијата ги затемнува просториите и создава приватност и има врежана текстура на жито од дрво за изгледот на вистинско дрво. Вклучена е валенција за завиткување. Белешка : Измерете го прозорецот пред купувањето за соодветно вклопување. Ролетни може да се инсталираат внатре или надвор од рамката на прозорецот. Реалниот слеп е 0,5-инчен потесен од наведената големина за да се овозможи дозвола за монтирање. Richfield Studios 2 "Бесплатни ролетни од дрво безжични, бели : вистински слепи се 0,5-инчни потесни од наведената големина за да се овозможи клиренс за монтирање. Дизајнот без кабел обезбедува дополнителна безбедност за деца и миленичиња. Слабените леќи затемнети простории ги затемнуваат просториите и создава приватност. Безжичен систем. Безжичен систем. лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. Сликите се врежани за изгледот на вистинско дрво. Вклучени хардвер и упатства за монтирање. или прашина мит. Боја : бела .. безжичен. Вклучен хардвер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple
  • Обновено
Оценката:

Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

DEN 599.84
Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple
  • Обновено
Оценката:

Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

DEN 744.48