• Обновено
Пакет за закачалка за бејзбол на Топс Бејзбол Плус Пакет за закачалки за бејзбол „Топс“

Пакет за закачалка за бејзбол на Топс Бејзбол Плус Пакет за закачалки за бејзбол „Топс“

Buyers rating:
DEN 559.84

Тековен

2018 година пакет пакет за закачалки за 2018 година. Содржи две пакувања за закачалки. 2018 година Бејзбол серија 1 Пакет 1 и исто така и пакет за закачалки за бејзбол „Топпс Херитиџ“ за 2018 година. Закана за малопродажба. 2018 Топс Бејзбол серија 1 Хангер Пак плус пакет за закачалка за бејзбол за бејзбол за 2018 година.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Топпс фудбалска вредност бо
  • Обновено
Оценката:

Топпс фудбалска вредност бо

Фудбалската кутија Topps Football 11 во 2014 година вклучува 10 пакувања плус една ексклузивна комеморативна моне

DEN 2.00