• Обновено
Брустер Тахити мудрец тропска позадина

Брустер Тахити мудрец тропска позадина

Buyers rating:
DEN 521.60

Тековен

Оваа освежувачка ботаничка позадина цвета тахитски рај на вашите wallsидови, полн со обилни тропски лисја во мека таупе, мудрец и магла. Подготвен цврст лим винил материјал; 21-во повторување, натпревар со капка; Чиста може да се избрише и може да се опише; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Uralид од диви мост
  • Обновено
Оценката:

Uralид од диви мост

Бегство до дождовната шума со овој тропски uralид uralид Зеленило од џунгла и рамка за животински свет мост

DEN 1343.84