• Обновено
Willow Creek Press Bad Dad Shakes Calendarиден календар

Willow Creek Press Bad Dad Shakes Calendarиден календар

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Шегата на тато е деликатна работа. Дел знаејќи хумор, дел недостаток на хумор, единствено е тоа што е тоа што не предизвикува смеа од својата публика, туку изнервираниот одговор : "тато. Добри "шеги што се загарантирани да испорачуваат дневна доза на жлебови и кикоти во текот на целата година. Печатено со мастила засновани на соја на сертифицирана хартија FSC, овој wallиден календар има екстра големи месечни мрежи кои нудат доволно простор за ноти за носење, заедно со шест бонус месеци од јули до декември 2021 година. Исто така, вклучува и фази на месечината (CST), стандард. и меѓународни празници. Еколошки. Големина од 12 "x 12", 12 "ширина x 24" кога се отвори. Спакувано во заштитно завиткување на смалување. Големи дневни простори за пишување состаноци, родендени и потсетници за настани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Willow Creek Press Pressing Wallиден календар
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Pressing Wallиден календар

Сурфање, песок, сол и сонце . кога сте на плажа, тоа се едноставни работи што се важни Печатено со мастила

DEN 2.00
Willow Creek Press Northwoods Wildlife Wildlife Calendar
  • Обновено
Оценката:

Willow Creek Press Northwoods Wildlife Wildlife Calendar

Нортвудс е убедлива, груба земја на пенливи сини езера и густи шуми Луѓето се привлечени кон регионот не

DEN 239.68