• Обновено
Нема граници на плетените шорцеви на јуниори во Бермуда

Нема граници на плетените шорцеви на јуниори во Бермуда

Buyers rating:
DEN 284.00

Тековен

Вратете се и опуштете се во пар без граници плетени шорцеви во Бермуда. Тренд-десно во Бермуда должина со меко плетено чувство обезбедува совршена основа за секој летен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Плетена ткаенина. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плетени шорцеви во Бермуда за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата