• Обновено
Крај на предните светла компатибилна со круната од 1998 година- Круна Викторија го остави возачот халоген со сијалица

Крај на предните светла компатибилна со круната од 1998 година- Круна Викторија го остави возачот халоген

Buyers rating:
DEN 657.44

Тековен

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули Вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Чиста пакет на леќи : НОФИТ : Директен тип на фитмент : Директен замена на сијалиците и со сијалицата на предните светла и сијаличката за паркирање : 1-годишна неограничена гаранција за миризба од врвни квалитетни компоненти од врвен квалитет , ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Форд круната Викторија го остави возачот халоген со сијалица (и) одговара на Изберете : 1998-2011 Форд круна Викторија и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата