• Обновено
Олиеру домаќинство Чин до бар во внатрешна гимнастика тренингот на натопи за обука хоризонтален бар

Олиеру домаќинство Чин до бар во внатрешна гимнастика тренингот на натопи за обука хоризонтален бар

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Идеално за повлекување, склекови, седат, натопи и многу повеќе. Зајакнете ги градите, рацете, рамената, грбот, апс и многу повеќе. Овој производ лесно може да ја претвори вашата врата во теретана која исто така нуди различни вежби. Карактеристики 3 различни позиции на зафат со тесен зафат, широк зафат и неутрален. Неговиот уникатен дизајн се обвиткува околу рамката на вашата врата и користи потпора, така што нема потребни завртки и нема оштетување предизвикана на вашата врата. 1 x брадата на брадата се прицврстува и се отстранува од рамката на вратата за секунди . 37 '' Широко вклопуваат рамки за најмногу стандардни врати. Максимално оптоварување : 220 фунти. Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата