• Обновено
Училиште за момчиња Georgeорџ Момци Униформа отпорна на брчки Подготви рамни предни шорцеви

Училиште за момчиња Georgeорџ Момци Униформа отпорна на брчки Подготви рамни предни шорцеви

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Празните предни шорцеви на момчињата на Georgeорџ Преп се добра опција за униформа во училиштата. Овие рамни предни шорцеви се достапни во различни големини кои се движат од 8 до 12. Шорцевите се прават со помош на материјал за мешавина од памук со добар квалитет, што ги прави доволно удобни за да се носат во текот на денот, дури и на оние супер топли. Униформните шорцеви на момчето имаат прилагодлива лента за половината и патент лета со затворање на кука и очи што помага во понудата на оптимална удобност. Шорцевите имаат наклонети предни џебови, како и џеб за заварување за додадена погодност. Шорцевите можат лесно да се мијат и да се исушат машината. Достапно е во три различни бои- топла беж, црна саѓи и морнарица без разлика дали вашите деца се во приватно училиште или јавно училиште за кое се потребни училишни униформи, нема да најдете поевтино решение за вредности за униформи од основно училиште или униформи од средно училиште на кое било друго место. Училишни униформи на Georgeорџ Момци, подготви се рамни рамни предни мешавини/полиестер. Прилагодлива лента за половината. Наклонети предни џебови. Затворање на кука-и очи со летање со патент. 1 џеб за заварување. Јамки на појас. отпорен на брчки. Машинско миење ладно : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky
  • Обновено
Оценката:

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky

Мулти џебниот карго на Wrangler Boy, мулти џебниот карго на Wrangler Boy, кратки (големо момче / хаски), карго шорцеви

DEN 0.67