• Обновено
Машка фанатици брендирана маица со црвени Синсинати Црвениот тим со долг ракав

Машка фанатици брендирана маица со црвени Синсинати Црвениот тим со долг ракав

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Останете топло на Chilly Cincinnati Reds Game Days со спортување на оваа маица со брендирана марка на фанатици. Дизајнирано да ве одржува топло и удобно, овој обичен врв нуди мека памучна шминка и долги ракави. Згора на тоа, се одликува со впечатливи графики на Цинсинати Црвените на градите за да ја истакнат вашата непоколеблива посветеност на тимот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Графики за печатење на екран. Материјал : 100% памук. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Официјално лиценциран. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Долги ракави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

MLBT брза
  • Обновено
Оценката:

MLBT брза

Reds MLBT2996 Брза бесплатна испорака на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Ф

DEN 2.33