• Обновено
Универзални етикети со инк -џет компатибилни со Ејвори

Универзални етикети со инк -џет компатибилни со Ејвори

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Етикети со етикети на Ејвори. Овие етикети се 100 проценти компатибилни со етикетите на Ејвори што би ги купиле во продавница за снабдување со канцеларии, само многу поевтини! Етикети со висок квалитет за да ги замените етикетите на Ејвори што ги користите. Тие работат со истите шаблони што можат да се преземат директно од мрежата бесплатно. Не трошете ги парите на оригинални етикети на Ејвори, купете ги овие компатибилни етикети и видете ги заштедите. Universal Inkjet Every 5160 етикети со компарати (исто така за Ејвори 5260, 5970, 5971, 5972, 5979, 5980, 8160, 8460 етикети) : Компатибилен со : Ејвори 5160. Количина : 50 лити; 30 етикети по лист. Големина : 2.625 "x 1". Маргина : горе : 0,5 "; дно : 0,5"; Лево : 0,1875 "; десно : 0,1875". Растојание : Хоризонтално : 0,125 "; вертикална : 0". Компатибилен со Ејвори 5160, 5260, 5660, 5970, 5971, 5972, 5979, 5980, 8160, 8460. Употреба : Етикета за адреса. Преземете образец за Microsoft Word.

Параметри на производот

Стоката во категоријата