• Обновено
Уникатни поволни цени за четкани микрофибер каросерија мудрец 20 60

Уникатни поволни цени за четкани микрофибер каросерија мудрец 20 60

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред набавката и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студијата. 60 "110 GSM дише 1800 серии микрофибер ткаенина со плетена со голема густина. Достапна големина : 20 "x 48"; 20 "x 54"; 20 "x 60"; 20 "x 72". Тип на затворање на патент. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња покривка на перница за тело, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата