• Обновено
Време и време женски фустан од џемпер од кошула

Време и време женски фустан од џемпер од кошула

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Овој мешан фустан од џемпер од медиуми од време и TRU има трендовски дизајн со класична вибрација. Со опуштената силуета на плетениот фустан и манжетните со фрунс и полите на кошулата, ова парче може да се облече нагоре или надолу. Пар со чизми на глуждот за без напор шик пристап. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Фрлачки манжетни и полите на кошулата. Женски џемпер од кошула се облекува по време и Тру.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Size Everyday Neverswart Fuest
  • Обновено
Оценката:

Terra & Sky Women's Plus Size Everyday Neverswart Fuest

Секојдневен фустан што ви дава секојдневна удобност од Terra & Sky со силуета за замав што се движи со вас...

DEN 767.36
Без граници јуниори со два фустан
  • Обновено
Оценката:

Без граници јуниори со два фустан

90 тите се тотално! Овој фустан без граници е токму она што ви треба за тој кул ретро изглед Одликувајќи с�

DEN 0.33
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Обновено
Оценката:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24