• Обновено
10 Наморници со рачно изработени мермерни индиго и црно стакло вазна

10 Наморници со рачно изработени мермерни индиго и црно стакло вазна

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Од приморските богатства се воодушевуваат од оваа прекрасна вазна со мермерски стил со бел рафија опсег околу дизајнот на вратот и големината може да варира малку како резултат на рачно изработената природа на оваа вазна идеална за употреба со вештачки цветни аранжмани, пододветно се препорачува подрачје, ако се користи со свежо Инструкции за нега на цвеќе : Чиста со мека сува крпа само димензии : 10 "Висока x 5 " Материјал (и) со дијаметар : Колекција на богатства на стакло. стакло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Мермерна голема вазна црно -бела
  • Обновено
Оценката:

Мермерна голема вазна црно -бела

Толку кул Оваа модерна црно бела вазна со ледена, испукана површина е зачудувачка во секоја просторија..

DEN 2.67
Арти голем вазен лимон жолт
  • Обновено
Оценката:

Арти голем вазен лимон жолт

Оваа живописна жолта вазна ќе осветли цела просторија Ставете го на кујна маса или суета за бања за днев

DEN 319.84
Cuadra вазна средно кафеава
  • Обновено
Оценката:

Cuadra вазна средно кафеава

Рачно врежано во богата кафеава оваа вазна ќе направи убава и егзотична изјава во која било област за жи

DEN 255.84