• Обновено
Избор на родители Ватиран Плејард лист, полиестер микрофибер, 27 39

Избор на родители Ватиран Плејард лист, полиестер микрофибер, 27 39

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Создадете Playard околина што е удобна, чиста и безбедна за вашето дете со изборот на родител Пинк Плејд Плејард лист. Овој ватиран плејард лист е изработен од атрактивен, розов, супер-мек четкан микрофибер што го прави совршено место за вашето бебе да се одмори и да игра. Ватиран е за дополнителна удобност и е целосно еластичен за да се вклопи. Овој лист мери 27 инчи за 39 инчи и одговара на повеќето преносни душеци за игра. Тоа е 100% полиестер и машина што се пее. Дајте му на вашето малечко удобност на мека, перничена површина да спие и да игра со родител на родител, розов ватиран лист. Ние нудиме сè што ви треба од време на бања во кревет и секој пат помеѓу нив, сите со висок квалитет што го знаеме вашето мало потреби. Изборот на родител е погодно достапен преку Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да заработувате, да заштедите пари и да живеете подобро. Избор на родители ватирани листови за игра, полиестер микрофибер, 27 "x 39" : 100% микрофибер од полиестер. Одговара на стандарден душек 27 "x 39". Ватиран за удобност. Еластично за вклопување. Машина за перење. Одговара на повеќето плејарди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата