• Обновено
Автомобилите на Дизни Пиксар ја проверија фудбалската топка, со големина 3

Автомобилите на Дизни Пиксар ја проверија фудбалската топка, со големина 3

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Подгответе ги вашите деца подготвени за фудбалска сезона и дајте го совршен подарок на навивачот на Дизни во вашиот живот со оваа фудбалска топка Capelli Sport Disney Cars. Мерење на приближно 7 инчи во дијаметар, овие детски фудбалски топки се одлични за вежбање, дриблинг, клоци, пукање и други вредни фудбалски вештини, така што вашето дете е подготвено за ден на играта. Совршено за 8 и помлади години, овие фудбалски топки за обука имаат силна и цврста вода што ја отфрла водата ПВЦ школка. Овие фудбалски додатоци се официјално лиценцирани производи на Дизни. Фудбалска топка на Дизни Автомобили : Карирани дизајнерски автомобили Мини фудбалски топка е совршена за игра во затворен простор и на отворено за возраст од 8 и помлади; Фудбалската топка мери со дијаметар од приближно 7 инчи. Пријателски за деца : Одлично за помагање во развој на вештина во клоцирање, обука, ракување со топки, дриблинг и други важни способности за мали деца, момчиња и девојчиња на возраст од 8 и помлади, така што вашите деца се подготвени за фудбалска пракса. Трајни : Младинските фудбалски топки имаат силна надворешна обвивка за откупување на вода ПВЦ за да се обезбеди долготрајна издржливост и подобро движење на тревни полиња, додека сè уште обезбедува мек допир за децата. Лесно за надувување : Детската фудбалска топка има внатрешен гумен мочен меур за оптимално задржување на воздухот и трајна форма за да ја задржите фудбалската топка правилно надуена за време на игра на отворено; Пополнете на секои неколку дена по потреба за најдобри резултати ** доаѓа пред-надуени **. Официјално лиценцирана : Фудбалската топка е прецизно направена со 32 панели и машина зашиена технологија и е официјално лиценциран од Дизни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Гума фудбалска топка Мек Грегор
  • Обновено
Оценката:

Гума фудбалска топка Мек Грегор

Краток опис не е достапен 2 тон Mac Gregor со врвен квалитет на гума со најлонски рани фудбалски топки со бути

DEN 1.67
Фудбал, големина 1, Бетмен
  • Обновено
Оценката:

Фудбал, големина 1, Бетмен

Фудбалската топка Бетмен е забавен подарок за вашиот омилен обожавател на Бетмен Изработено е од трајн�

DEN 2.33
Umbro NFHS Tempest Soccer Ball
  • Обновено
Оценката:

Umbro NFHS Tempest Soccer Ball

Со Umbro Size 5 NFHS Tempest Soccer Ball, играчите од сите нивоа на вештина можат да се приклучат и да ја доживеат инспира

DEN 1.67
Корона фудбал, големина 5
  • Обновено
Оценката:

Корона фудбал, големина 5

Службената големина на фудбалска топка има графики во Корона за да одговара на вашето омилено пиво...

DEN 575.68