• Обновено
Здраво Кити Памук Кенди миризлива бања во кутија, компјутер

Здраво Кити Памук Кенди миризлива бања во кутија, компјутер

Buyers rating:
DEN 151.36

Тековен

Оваа миризлива бања со бонбони со бонбони со бонбони со боди, вклучува шампон за климатизација од 4-фл, пуф, лосион за рака со 4-фл, сапун од 3,1 мл, гел за туширање од 5-фла, 4- FL OZ лосион за тело и миење на рацете од 4-FL. Овој сет за лосион Hello Kitty може да се користи за себе или да се даде како подарок. Оваа бања со памучни бонбони, 7 компјутер, е наменета за возраст од 3 години и повеќе. Здраво Кити Памук Кенди миризлива бања-во-а-кутија : Вклучува : 4 fl Oz Contination Shampoo, Pouf, 4 Fl Oz Hand Loolion, 3,1 Oz Soap, 5 fl Oz Gel за туширање, 4 fl Oz Losion за тело и 4 FL Oz Mak . За возраст од 3+ години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Сапун од тело и земја мед
  • Обновено
Оценката:

Сапун од тело и земја мед

Засилете ја рутината за бања и туш со природен сапун од телото и земјата! Овој loofah и сапун е двавоеден шт�

DEN 3.33
Сунѓер на стрип на Razz Leasy Grip
  • Обновено
Оценката:

Сунѓер на стрип на Razz Leasy Grip

Стрип херој лесен зафат сунѓерски чист чист со овој шарен сунѓер за бања! Овој сунѓер доаѓа со лесен за д

DEN 3.00
Спа сестра Лофа и Рами Мит
  • Обновено
Оценката:

Спа сестра Лофа и Рами Мит

Омекнете и мазнете со сестра сестра Сисал Лофах Рами Мит Користете ја меката страна на Тери за дополнит�

DEN 1.00