• Обновено
Глава на unиг од цунами Оз, Чартреуза

Глава на unиг од цунами Оз, Чартреуза

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Главите за олово на цунами се достапни во најразлични форми и избор на големини и сите најпродуктивни бои. Постојат дури и необоени модели кои можете да ја прилагодите бојата за вашите регионални потреби. Сите куки се силни и супер остри во затемнетата, никел позлатена и златна завршница. Сите се достапни во мулти-пакувања за да можете лесно да се занимавате со леснотија. Овие свирки на унцата ќе се справат со видови свежи и солена вода. Тие се направени со кука со големина 2/0, затоа не плашете се да ги користите за црвена риба, снук, точки или бас со лента со Школија. Објавената Барб ќе одржи секоја мека пластична приколка што ви се допаѓа, па дури и ќе задржи свежа ракчиња на место. Продадено во пакет 8 брои, сигурно ќе имате многу свирки или следниот ден на вода. Цунами 1/4 мл легла глава, chartreuse : солена вода le реклама глава. Одлично за црвена риба, испрскана пастрмка, трескава. Квалитет на цунами.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

South Bend Crappie Jig, Оз
 • Обновено
Оценката:

South Bend Crappie Jig, Оз

Southиг од југ Бенд Крапи е рачно изработена од искусни нивоа користејќи избрани материјали Целосните, пу�

DEN 135.84
Wahoo Риболов Бакктаил свирка 1 8oz
 • Обновено
Оценката:

Wahoo Риболов Бакктаил свирка 1 8oz

Овие свирки на bucktail се совршени за риболов со слатководни или солена вода! Стриптерот Белиот Бакктил ја

DEN 0.33
Беркли Фузија Снепи свирки
 • Обновено
Оценката:

Беркли Фузија Снепи свирки

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

DEN 2.00
Беркли прескокнувајќи свирка
 • Обновено
Оценката:

Беркли прескокнувајќи свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Скипин ги содр

DEN 2.67
Беркли финеса пливање свирка
 • Обновено
Оценката:

Беркли финеса пливање свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свитката за пливање во Беркли® ги

DEN 1.67
Berkley® Essentials Round Toll Sigigs
 • Обновено
Оценката:

Berkley® Essentials Round Toll Sigigs

Дизајнирано со влез од персоналот на Беркли Про, Беркли Essentials Round Ball Balls се остри, силни и инженерски за с�

DEN 0.33
Беркли за пливање
 • Обновено
Оценката:

Беркли за пливање

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свитката за пливање во Беркли® ги

DEN 319.84
Fusion Swimbait Jighead
 • Обновено
Оценката:

Fusion Swimbait Jighead

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

DEN 2.33
Berkley® Essentials Round Toll Sigigs
 • Обновено
Оценката:

Berkley® Essentials Round Toll Sigigs

Дизајнирано со влез од персоналот на Беркли Про, Беркли Essentials Round Ball Balls се остри, силни и инженерски за с�

DEN 0.33
Беркли за пливање
 • Обновено
Оценката:

Беркли за пливање

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свитката за пливање во Беркли® ги

DEN 3.00
-Лај. Оз Хумпи свирка
 • Обновено
Оценката:

-Лај. Оз Хумпи свирка

Овие метални свирки од pline работат одлично за грч или розов лосос Завршено во светла, издржлива, отпорна

DEN 367.84
Фузија Шеки глава
 • Обновено
Оценката:

Фузија Шеки глава

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на тркалезната топка Ша

DEN 175.84