• Обновено
Чувници за чудо на нација Малиот и големо момче, големини 13-6

Чувници за чудо на нација Малиот и големо момче, големини 13-6

Buyers rating:
DEN 374.24

Тековен

Овие чизми за чудо нација Такер се мора да ги имаат за гардеробата на вашето момче. Овие чизми од чипка имаат надворешна плоча и перниче со перница. Меките пиперки и издржливите надворешни работи го прават овој чевли модерни, но сепак удобни. Спарете го со фармерки или фланели и вашето малечко е подготвено да оди. Се прашувам нација. Увезени. Издржлива надворешна плоча. Синтетички горни материјали. Bungee чипка и останете ставете каиш. Подготвена јака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата