• Обновено
Играјте ден сина пластична снежна чинија, санки со диск, детски зимски додатоци, на возраст од 3+ години

Играјте ден сина пластична снежна чинија, санки со диск, детски зимски додатоци, на возраст од 3+ години

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Летајте надолу по ридот со класичната сина пластична снежна чинија за играње ден! Оваа санка е направена од квалитетни материјали тестирани на -20 ° за да се обезбеди дека може да ги издржи најтешките зимски услови. Исто така, има вградени рачки и влечење јаже за безбедна игра и лесен транспорт. Направете снег ден да играте уште позабавно со оваа лизгава чинијачка! Совршен за деца 3+. 33 "Дијаметар : Оваа совршена големина за малите деца! Снежно време!

Параметри на производот

Стоката во категоријата