• Обновено
Kenda Loadstar K ST225 75D Трејлер гума

Kenda Loadstar K ST225 75D Трејлер гума

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Трејлер гума, Laber Star K550 од Kenda има низок дизајн на отпорност на тркалање што ги подобрува карактеристиките на ракување и возење на влечно возило. Laber Star K550 е изграден со издржлива, пристрасна конструкција и ги комбинира изгледот на радијална гума. Дизајнот на отпорност на ниско тркалање ги подобрува карактеристиките на ракување и возење на влечно возило. Конструкција на пристрасност за подолг живот. На возачите им нуди одличен изглед на радијална гума. Профилот на ласкави шара ја зголемува стабилноста на влечење. Изграден и тестиран за да ги надмине барањата за Министерството за транспорт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Kenda Klever A T Kr 225 75R 102S гума
  • Обновено
Оценката:

Kenda Klever A T Kr 225 75R 102S гума

Сеопфатна гума, Klever A / T (KR28) од Kenda е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SUV Нудејќи ги возачите маз�

DEN 3.00
Федерална Couragia A T 235 75R Q гума
  • Обновено
Оценката:

Федерална Couragia A T 235 75R Q гума

Couragia A / T од Федерална е гума за сите територии што е дизајнирана за употреба на SUV, пикап камиони и други �

DEN 3.33
Забрза Омикрон А Т 215 75- С гума
  • Обновено
Оценката:

Забрза Омикрон А Т 215 75- С гума

Омикрон А / Т од Аксела е гума за сите терени што е изградена за употреба на џипови и лесни камиони и е под

DEN 1952.00